Bizden Haberler

İZMİR İLİ VE ÇEVRESİNDEKİ GAYRİMENKULLERİNİZİN EXPERTİZLİĞİNİ YAPIYORUZ.

Expertizlik hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Gayrimenkul bilgilerinizi göndermek için Ana sayfada üst menüdeki EMLAK EKLE linkini tıklayıp, ilgili formu doldurup bize göndermeniz yeterlidir.Uzmanlarımız Gayrimenkulunüzü inceleyip çok kısa zamanda sizlerle irtibata geçecektir.

ÖZSARI SİGORTA ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ OLARAK TÜM SİGORTA BRANŞLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

SAYGI DEĞER MESLEKTAŞLARIM; HEPİMİZ GAYRİMENKUL ALIŞ-VERİŞLERİNDE BULUNUYORUZ. BU SAYEDE SİZLERE BİR SÜPRİZİMİZ VAR. HEPİNİZİN EMİNİMKİ BİLGİSAYARI,FAKSI VE TELEFONU VARDIR. SATIŞLARDA İSTENİLEN ZORUNLU DEPREM SİGORTASI POLİÇESİ(DASK)ni BİZDEN YAPTIRIN SİZE BELLİ BİR ORANDA YÜZDELİK VERELİM. YANİ KAZANCIMIZA SİZİDE ORTAK EDELİM. BU TEKLİFİMİZ DİĞER SİGORTA BRANŞLARIMIZ İÇİNDE GEÇERLİDİR. BİZE BİR TELEFON AÇMANIZ VEYA DİĞER YOLLARLA (Email,Faks,Online)ULAŞMANIZ YETERLİDİR. BU SAYEDE SİZLERLE DAHA SIK GÖRÜŞEBİLME VE ALIŞ-VERİŞ YAPMA OLANAKLARIMIZ ARTACAKTIR.SAYGILARIMIZLA.... ÖZSARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ Email:merkez@ozsariemlak.com.tr Tel:0232 34 34 444 - 343 8000 Lütfen daha fazla ayrıntı ve sigorta tanımları için Bizimle İletişime geçebilirsiniz...

Her türlü Dekorasyon,İnşaat Taahhütü ve Kat Karşılığı İşlerinizi Özsarı İnşaat Güvencesiyle Sizlere Sunuyoruz.

1) DEKORASYON: Her türlü Dekorasyon İşlerinizi Özen ve İtina ile Yapıyoruz . Ucuzluk ve Kalite Bizim Markamızdır . Bizimle Çalışıpta Memnun Kalacağınıza Eminiz.
2)İNŞAAT TAAHHÜTÜ: Yapacağınız veya Yarım Kalmış İnşaatlarınız Artık Bizim Kontrolümüzde . Özsarı İnşaat Güvencesiyle Kısa Zamanda , Doğru Hizmet ve Profesyonel Ekiplerimizle Sizlere Gayrimenkulunüzün Anahtarını Teslim Ediyoruz.
Bizimle irtibata geçmek için telefonlarımız:0232 34 34 444 Email : merkez@ozsariemlak.com.tr
Günaydın    Açılış Sayfası Yap   

Hasar Anında Yapılacak İşlemler Nelerdir?
Sigortalının hasarı öğrendiği tarihten itibaren 48 Saat içerisinde şirkete bildirimde bulunması gerekir. Sigorta şirketi hasar ihbarını takiben, hasar tespiti amacı ile eksper tayin eder. Eksperin düzenlediği rapor ile sigorta türüne göre gereken diğer belgeler sigorta şirketine ulaştırıldığında tazminat ödenmesi için gereken dosya tamamlanır. Tazminatın en kısa zamanda ödenebilmesi için, ilgili belgelerin süratli ve eksiksiz olarak gönderilmesi ve dosyanın tamamlanmasını temi nen aşağıdaki konulara özen gösterilmesi gerekmektedir:

Poliçe ve zeyilname numaraları, poliçe vadesi, hasarın yeri ve tahmini hasar miktarı öğrenilerek derhal (telefon, faks, teleks ile) sigorta şirketine haber verilmelidir.

Sigortalıların hasarlı malları olduğu gibi bırakmamaları, hasarı azaltıcı çalışmalar yapmaları, nakliyat hasarlarında emtianın müşteriye ait bir depoya çektirilmesi, kasko hasarlarında aracın bir tamirhaneye ( Anlaşmalı Tamirhane Sistemi'ne dahil bir servis de olabilir) çekilmesi sağlanmalıdır.

Bütün hasarlarda mutlaka bir resmi zabıt veya Kaza Tespit Tutanağı ( trafik kaza raporu, karakol müracaat ve görgü tutanağı gibi ) tutturulması ve mümkünse fotoğraf çekilmesi sağlanmalıdır. Zaptın mutlaka mühürlü ve imzaların tasdikli olması gerekir. Ayrıca sigortacının rücu hakkının kullanılmasına yarayacak tüm bilgi ve belgelerin de gerekli diğer tüm evraklar ile birlikte şirkete intikal ettirilmesi sağlanmalıdır.

Müşterinin aynı riziko için başka sigorta şirketleri ile akdettiği poliçeler varsa bunları bildirmesi ve ibraz etmesi sağlanmalıdır.    

Hasarı tespit için gelecek ekspere ve Milli Reasürans yetkilisine her türlü kolaylık gösterilmelidir. Hasar belirlenmesinin her safhasında Hasar Müdürlüğü'ne yardımcı olunmalı, buradan alınan talimatlara kesinlikle uyulmalıdır.

Müşterinin tahmini hasar miktarını ve bu konudaki taleplerini detaylı bir talepname hazırlayarak, gerekli evraklarla birlikte sigorta şirketine göndermesi sağlanmalıdır.

Hasarın tespitinden sonra eksik sigorta, amortisman, sovtaj sebepleri ile yapılacak indirimler eksperden öğrenilmeli ve sigortalıya gerekli açıklama yapılarak, mutabakat sağlanması için yardımcı olunmalıdır.

Hasar meydana geldiği tarihte, ilgili poliçenin prim ödemelerinin yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde hasar ödemesi yapılamaz.

HASAR ANINDA ŞİRKETE İLETİLECEK BİLGİLER :

1.      Poliçe ve zeyilname numaraları,

2.      Sigortalı isim ve/veya unvanı,

3.      Hasar tarihi,

4.      Hasar yeri,

5.      Hasarın mahiyeti,

6.      Tahmini hasar miktarı,

7.      Hasara Dahil Olan 3.Şahısların Bilgileri

Site İstatistikleri