Bizden Haberler

İZMİR İLİ VE ÇEVRESİNDEKİ GAYRİMENKULLERİNİZİN EXPERTİZLİĞİNİ YAPIYORUZ.

Expertizlik hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Gayrimenkul bilgilerinizi göndermek için Ana sayfada üst menüdeki EMLAK EKLE linkini tıklayıp, ilgili formu doldurup bize göndermeniz yeterlidir.Uzmanlarımız Gayrimenkulunüzü inceleyip çok kısa zamanda sizlerle irtibata geçecektir.

ÖZSARI SİGORTA ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ OLARAK TÜM SİGORTA BRANŞLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

SAYGI DEĞER MESLEKTAŞLARIM; HEPİMİZ GAYRİMENKUL ALIŞ-VERİŞLERİNDE BULUNUYORUZ. BU SAYEDE SİZLERE BİR SÜPRİZİMİZ VAR. HEPİNİZİN EMİNİMKİ BİLGİSAYARI,FAKSI VE TELEFONU VARDIR. SATIŞLARDA İSTENİLEN ZORUNLU DEPREM SİGORTASI POLİÇESİ(DASK)ni BİZDEN YAPTIRIN SİZE BELLİ BİR ORANDA YÜZDELİK VERELİM. YANİ KAZANCIMIZA SİZİDE ORTAK EDELİM. BU TEKLİFİMİZ DİĞER SİGORTA BRANŞLARIMIZ İÇİNDE GEÇERLİDİR. BİZE BİR TELEFON AÇMANIZ VEYA DİĞER YOLLARLA (Email,Faks,Online)ULAŞMANIZ YETERLİDİR. BU SAYEDE SİZLERLE DAHA SIK GÖRÜŞEBİLME VE ALIŞ-VERİŞ YAPMA OLANAKLARIMIZ ARTACAKTIR.SAYGILARIMIZLA.... ÖZSARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ Email:merkez@ozsariemlak.com.tr Tel:0232 34 34 444 - 343 8000 Lütfen daha fazla ayrıntı ve sigorta tanımları için Bizimle İletişime geçebilirsiniz...

Her türlü Dekorasyon,İnşaat Taahhütü ve Kat Karşılığı İşlerinizi Özsarı İnşaat Güvencesiyle Sizlere Sunuyoruz.

1) DEKORASYON: Her türlü Dekorasyon İşlerinizi Özen ve İtina ile Yapıyoruz . Ucuzluk ve Kalite Bizim Markamızdır . Bizimle Çalışıpta Memnun Kalacağınıza Eminiz.
2)İNŞAAT TAAHHÜTÜ: Yapacağınız veya Yarım Kalmış İnşaatlarınız Artık Bizim Kontrolümüzde . Özsarı İnşaat Güvencesiyle Kısa Zamanda , Doğru Hizmet ve Profesyonel Ekiplerimizle Sizlere Gayrimenkulunüzün Anahtarını Teslim Ediyoruz.
Bizimle irtibata geçmek için telefonlarımız:0232 34 34 444 Email : merkez@ozsariemlak.com.tr
Günaydın    Açılış Sayfası Yap   

Sigorta Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Sigorta poliçenizi düzenleyen kişilere doğru ve tam bilgi veriniz.
Sigorta sözleşmeleri, sigorta ettirenin/sigortalının beyan esasına göre düzenlenmektedir. Sigorta ettiren/sigortalı, poliçenin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde sigorta şirketine bildirimde bulunmalıdır. Aksi takdirde, sigorta ettirenin beyanının gerçeğe aykırı veya eksik olması halinde, sigorta şirketi, sözleşmeyi daha ağır şartlarla yapabileceği gibi sigorta poliçesini de iptal etme hakkına sahiptir.
Poliçenizi mutlaka okuyunuz.
Sigorta poliçesi, sigorta ettiren/sigortalı ile sigorta şirketi arasında yapılan bir sözleşme olup, her iki tarafı da bağlayan hükümler içermektedir. Bu nedenle, tarafların yükümlülüklerinin öğrenilmesi için poliçe ve eklerinin mutlaka incelenmesi gerekmektedir.
Sigorta genel şartlarını inceleyiniz.
Sigorta genel şartları, söz konusu sigorta ile temin edilen haller ve sigorta teminatı dışında kalan haller ile sigorta şirketine ve sigorta ettirene düşen görevler gibi temel konulara ilişkin düzenlemeleri açıklayan mevzuat olup, sigorta şirketleri tarafından sigorta ettirene verilmektedir.
Satın alınan ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinilmesi, sigorta yaptırılmadan önce ya da sigorta yaptırıldığı zaman söz konusu genel şartların, ileride karşılaşılabilecek sorunları en aza indirmek amacıyla sigorta ettiren tarafından çok iyi okunması gerekmektedir.
Sigorta teminatının kapsamını tam olarak inceleyiniz.
Sigorta poliçesi tarafından sağlanan teminatların kapsamı ile sigorta ettirene sağlanan güvencelerin neler olduğu konusunda tereddüte yer vermeyecek şekilde sigorta ettiren tarafından bilgi edinilmelidir.
Sigorta poliçesinde yer alan özel şartları inceleyiniz.
Sigorta şirketleri tarafından söz konusu genel şartlara ve varsa eklerine aykırı düşmemek, sigorta ettirenin aleyhine olmamak ve genel şartların teminatlarını daraltmayacak şekilde özel şartlar düzenlenmektedir. Dolayısıyla, özel şartlar hakkında sigorta ettiren tarafından bilgi sahibi olmak, ileride karşılaşılabilecek sorunları önlemek amacıyla büyük önem taşımaktadır.
Sigorta poliçesi hakkında her türlü konuyu sigorta sözleşmesini düzenleyen kişilere sormaktan kaçınmayınız.
Sigorta ettiren tarafından poliçe ve eklerinde yer alan tüm hükümler tamamıyla okunduğu halde, anlaşılmayan hususlar var ise, sigorta ettiren tarafından sigorta poliçesini düzenleyen kişilere sorulmalı, yeterince bilgi alınamadığı durumlarda ise, sigorta konusunda uzman bir avukata danışılmalıdır.
Poliçenizin prim tutarını/ücretini mutlaka ödeyiniz.
Sigorta teminatı, sigorta ücretinin tamamının veya taksitle ödenmesi kararlaştırılmış ise, ilk taksidin ödenmesiyle başlamaktadır. Sigorta teminatının başlayabilmesi için sigorta şirketine poliçede belirtilen prim tutarının, mutlaka sigorta ettiren tarafından ödenmesi gerekeceğinden poliçe teslimine rağmen prim ödenmemişse sigortacının sorumluluğu başlamamaktadır. Dolayısıyla, sigorta priminin sigorta ettiren tarafından zamanında yatırılması ve makbuzun saklanması gerekmektedir.
Poliçenizde muafiyet ve/veya müşterek sigorta uygulamasına dikkat ediniz.
Sigorta şirketi ile sigorta ettiren, tesbit olunan bir miktara veya sigorta bedelinin belli bir yüzdesine kadar olan hasarların ya da hasarın belli bir yüzdesinin sigortacı tarafından tazmin edilmeyeceğini genel şartlara göre düzenleyebilmektedirler. Sigorta şirketi tarafından hasarın belli bir kısmının, sigorta ettirene paylaştırılmasına karşılık sigorta ettirenin ödeyeceği primden de indirim yapılmaktadır. Dolayısıyla, sigorta ettirenin hasar anında alacağı tazminat miktarını etkileyecek muafiyet ve müşterek sigorta uygulamasının avantaj ve dezavantajlarının sigorta ettiren tarafından çok iyi bilinmesi gerekmektedir.
Site İstatistikleri