Bizden Haberler

İZMİR İLİ VE ÇEVRESİNDEKİ GAYRİMENKULLERİNİZİN EXPERTİZLİĞİNİ YAPIYORUZ.

Expertizlik hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Gayrimenkul bilgilerinizi göndermek için Ana sayfada üst menüdeki EMLAK EKLE linkini tıklayıp, ilgili formu doldurup bize göndermeniz yeterlidir.Uzmanlarımız Gayrimenkulunüzü inceleyip çok kısa zamanda sizlerle irtibata geçecektir.

ÖZSARI SİGORTA ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ OLARAK TÜM SİGORTA BRANŞLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

SAYGI DEĞER MESLEKTAŞLARIM; HEPİMİZ GAYRİMENKUL ALIŞ-VERİŞLERİNDE BULUNUYORUZ. BU SAYEDE SİZLERE BİR SÜPRİZİMİZ VAR. HEPİNİZİN EMİNİMKİ BİLGİSAYARI,FAKSI VE TELEFONU VARDIR. SATIŞLARDA İSTENİLEN ZORUNLU DEPREM SİGORTASI POLİÇESİ(DASK)ni BİZDEN YAPTIRIN SİZE BELLİ BİR ORANDA YÜZDELİK VERELİM. YANİ KAZANCIMIZA SİZİDE ORTAK EDELİM. BU TEKLİFİMİZ DİĞER SİGORTA BRANŞLARIMIZ İÇİNDE GEÇERLİDİR. BİZE BİR TELEFON AÇMANIZ VEYA DİĞER YOLLARLA (Email,Faks,Online)ULAŞMANIZ YETERLİDİR. BU SAYEDE SİZLERLE DAHA SIK GÖRÜŞEBİLME VE ALIŞ-VERİŞ YAPMA OLANAKLARIMIZ ARTACAKTIR.SAYGILARIMIZLA.... ÖZSARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ Email:merkez@ozsariemlak.com.tr Tel:0232 34 34 444 - 343 8000 Lütfen daha fazla ayrıntı ve sigorta tanımları için Bizimle İletişime geçebilirsiniz...

Her türlü Dekorasyon,İnşaat Taahhütü ve Kat Karşılığı İşlerinizi Özsarı İnşaat Güvencesiyle Sizlere Sunuyoruz.

1) DEKORASYON: Her türlü Dekorasyon İşlerinizi Özen ve İtina ile Yapıyoruz . Ucuzluk ve Kalite Bizim Markamızdır . Bizimle Çalışıpta Memnun Kalacağınıza Eminiz.
2)İNŞAAT TAAHHÜTÜ: Yapacağınız veya Yarım Kalmış İnşaatlarınız Artık Bizim Kontrolümüzde . Özsarı İnşaat Güvencesiyle Kısa Zamanda , Doğru Hizmet ve Profesyonel Ekiplerimizle Sizlere Gayrimenkulunüzün Anahtarını Teslim Ediyoruz.
Bizimle irtibata geçmek için telefonlarımız:0232 34 34 444 Email : merkez@ozsariemlak.com.tr
Günaydın    Açılış Sayfası Yap   

Sitemizin Kullanım Koşulları Hakkındaki Bilgileri;

İşbu siteyi ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep eden herkes, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamını aynen kabul eder. Özsarı Sigorta' a kayıt yaptırmakla veya Özsarı Sigorta tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" da yer alan hüküm ve şartların tamamıyla ve bu metnin ayrılmaz bir parçası olan Özsarı Sigorta "Gizlilik Politikası" hükümleri ve bu sitedeki diğer talimatlarla bağlı olmayı taahhüt etmektesiniz.

A Özsarı Sigorta  işbu "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar", Özsarı Sigorta "Gizlilik Politikası" ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.Özsarı Sigorta ' un , değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Özsarı Sigorta hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Özsarı Sigorta sitesindeki bağlantılar sizi Özsarı Sigorta sitesinin dışına götürebilir ve Özsarı Sigorta, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Özsarı Sigorta, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Özsarı Sigorta. veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

A Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler Özsarı Sigorta ' un sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Kendi adınıza ve fakat başkaları yararına da sigorta talebinde bulunmanız mümkündür.

A Sigorta teminatı, sigorta poliçesinin mutabık kalınan koşullarda sigortacı tarafından düzenlenmesi ve peşin yatırılması kararlaştırılan prim miktarının ödenmesi üzerine ve poliçe özel ve genel şartlarındaki koşullarla başlar.

A İşbu sitede yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Özsarı Sigorta veya belirtilen ilgilisine aittir ve ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması, söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda size hiç bir hak vermez. Bu siteyi ziyaret etmek veya kullanmakla, anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi taahhüt etmektesiniz.

A Web sitemiz ve e-mail yoluyla görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Özsarı Sigorta ' un , söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu ve bu yüzden herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

A Size verilen üye numarası ve şifre kullanılarak yapılan tüm işlemlerin sorumluluğu tarafınıza aittir. Bu nedenle, söz konusu üye numaranızı ve şifrenizi güvenli bir şekilde saklayınız ve üçüncü kişilere vermeyiniz. Gerektiğinde, üye numarası ve şifrenizin değiştirilmesini isteyiniz.

A Web sitemiz sadece yasal amaçlarla ve kanunlara saygılı olarak kullanılabilir. Bu siteyi kullanmakla, yasalara uygun davranacağınızı taahhüt etmektesiniz. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmak, mevcut hasarları gizleyerek daha sonraki bir tarihte olmuş gibi göstermeye çalışmak, sahte isim ve kredi kartları kullanmak gibi eylemler cezai sorumluluklar doğurur. Özsarı Sigorta, bu tür davranışlara engel olmak için, siteye girişi yasaklamak, şikayette bulunmak gibi uygun göreceği tedbirleri almaya yetkilidir.

A Özsarı Sigorta, talep edilen bir hizmeti vermeyi kabul edip etmemekte tamamen serbesttir.Web sitemiz kanalıyla alacağınız hizmetler nedeniyle aramızda bir ihtilaf olması durumunda, bu ihtilafa Türk hukuku uygulanacak ve İzmir (merkez) mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacaktır.

Site İstatistikleri