Bizden Haberler

İZMİR İLİ VE ÇEVRESİNDEKİ GAYRİMENKULLERİNİZİN EXPERTİZLİĞİNİ YAPIYORUZ.

Expertizlik hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Gayrimenkul bilgilerinizi göndermek için Ana sayfada üst menüdeki EMLAK EKLE linkini tıklayıp, ilgili formu doldurup bize göndermeniz yeterlidir.Uzmanlarımız Gayrimenkulunüzü inceleyip çok kısa zamanda sizlerle irtibata geçecektir.

ÖZSARI SİGORTA ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ OLARAK TÜM SİGORTA BRANŞLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.

SAYGI DEĞER MESLEKTAŞLARIM; HEPİMİZ GAYRİMENKUL ALIŞ-VERİŞLERİNDE BULUNUYORUZ. BU SAYEDE SİZLERE BİR SÜPRİZİMİZ VAR. HEPİNİZİN EMİNİMKİ BİLGİSAYARI,FAKSI VE TELEFONU VARDIR. SATIŞLARDA İSTENİLEN ZORUNLU DEPREM SİGORTASI POLİÇESİ(DASK)ni BİZDEN YAPTIRIN SİZE BELLİ BİR ORANDA YÜZDELİK VERELİM. YANİ KAZANCIMIZA SİZİDE ORTAK EDELİM. BU TEKLİFİMİZ DİĞER SİGORTA BRANŞLARIMIZ İÇİNDE GEÇERLİDİR. BİZE BİR TELEFON AÇMANIZ VEYA DİĞER YOLLARLA (Email,Faks,Online)ULAŞMANIZ YETERLİDİR. BU SAYEDE SİZLERLE DAHA SIK GÖRÜŞEBİLME VE ALIŞ-VERİŞ YAPMA OLANAKLARIMIZ ARTACAKTIR.SAYGILARIMIZLA.... ÖZSARI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANADOLU SİGORTA A ACENTELİĞİ Email:merkez@ozsariemlak.com.tr Tel:0232 34 34 444 - 343 8000 Lütfen daha fazla ayrıntı ve sigorta tanımları için Bizimle İletişime geçebilirsiniz...

Her türlü Dekorasyon,İnşaat Taahhütü ve Kat Karşılığı İşlerinizi Özsarı İnşaat Güvencesiyle Sizlere Sunuyoruz.

1) DEKORASYON: Her türlü Dekorasyon İşlerinizi Özen ve İtina ile Yapıyoruz . Ucuzluk ve Kalite Bizim Markamızdır . Bizimle Çalışıpta Memnun Kalacağınıza Eminiz.
2)İNŞAAT TAAHHÜTÜ: Yapacağınız veya Yarım Kalmış İnşaatlarınız Artık Bizim Kontrolümüzde . Özsarı İnşaat Güvencesiyle Kısa Zamanda , Doğru Hizmet ve Profesyonel Ekiplerimizle Sizlere Gayrimenkulunüzün Anahtarını Teslim Ediyoruz.
Bizimle irtibata geçmek için telefonlarımız:0232 34 34 444 Email : merkez@ozsariemlak.com.tr
Günaydın    Açılış Sayfası Yap   

Site İstatistikleri