Bizden Haberler

TRAMERDEN BİLGİ ALIMI

"HASAR" yada "KAZA" yazıp bir boşluk bırakarak aracın plakasını TURKCELL 5664´e kısa mesaj olarak gönderiniz.Hasarınız veya kazanız ile ilgili bilgiler (plaka değişmiş bile olsa) birkaç saniye içinde tüm bilgiler cebinizde.
İyi Günler    Açılış Sayfası Yap   

HAKKIMIZDA 

Biz Kimiz?  

Sitemiz Özsarı Sigorta , Cengiz SARI acenteliğine aittir. Acenteliğimiz ANADOLU SİGORTA yetkili Acentesidir ve Levhada kayıtlıdır. Levha Kaydımızı Görmek için Tıklayınız... açılan sayfadan 'Gerçek Kişi Sigorta Acenteleri' Linkine Tıkladığınızda açılan pdf dosyasında Cengiz SARI yazıp sorgulayabilirsiniz.

1998 Yılında kurulan şirketimiz toplum sorumluluğunu, yılların verdiği bilgi birikiminin, teknoloji odaklı olmanın verdiği gücü ve girişimci performansı birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir. 

Sigorta sektöründeki profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla güvenilen ve çözüm üreten acente misyonunu üstlenen  Özsarı Sigorta , Türkiye çapında hizmet vermektedir. 

Sigortacılığı satıştan hasara uzanan süreç odaklı bir işleyiş olarak benimseyen ve bu sürecin her aşamasında mutlak müşteri memnuniyetini esas alan Özsarı Sigorta 7/24 ulaşılabilir acente olma özelliğiyle hasar anında sigortalısının yanında olarak , profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Halen Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden ANADOLU SİGORTA Yetkili A acenteliğini yürütmekte olan şirketimiz zengin ürün çeşitliliği ve kişiye özel hizmet anlayışıyla sigortalılarına hizmet vermektedir.

Hayatın size karşı hazırladığı sürprizler karşısında hazırlıklı olmak ve yaşam seyrinizin bunlardan etkilenmesini önlemek için tüm özgürlüğünüz bizim güvencemizde.

Alışılmış teminat yapılarını size sunmanın ötesinde sizin özgü yapınızı inceleyen ve bu çerçevede yapılan incelmemin ardından gerçekten sizin ihtiyacınız olan sigorta güvencesini sunan profesyonel bir yaklaşımla yıllardır yanınızdayız.

Sigortalı ihtiyacının doğru şekilde belirlenerek, bu ihtiyaca uygun doğru ürünler sunan profesyonel kadrosuyla  Özsarı Sigorta, sigortalıyı maksimum ölçüde bilgilendirerek Türkiye’deki sigorta bilincinin artmasına katkıda bulunmayı her zaman kendisine ilke edinmiştir. Bu güne kadar verdiğimiz hizmetler  ve sigortalılarımıza sunduğumuz maddi ve manevi kolaylıklar varlığımızın ve devamlılığımızın bir simgesidir. Özsarı Sigorta, yaşımın yeni ihtiyaçlarına yanıt üreten güncel çözümler ile özgürlüğünüzü güvence altına almaya devam ediyor.

Vizyonumuz

Profesyonel hizmet odaklı, güven yaratan ve kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla, sigorta sektöründe fark yaratmak, Türkiye’de sigorta bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak.

Misyonumuz

Yüksek hizmet kalitesiyle sigorta sektöründe her zaman için ilklere imza atan, en çok tercih edilen, Türkiye’nin öncü ve lider sigorta acentesi olmak.  

...
Site İstatistikleri